Interrail Pass Bilet Ücretleri

 INTERRAIL PASS BİLET ÜCRETLERİ

Interrail Global Pass ve Interrail Bir Ülke Pass bilet fiyatları için Gençtur Interrail Online Satış Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yetişkin ile seyahat etmeleri koşuluyla, 4-12 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak biletlenirler. Her yetişkin ile birlikte en çok 2 çocuk ücretsiz biletlenerek seyahat edebilir. Bir yetişkin ile seyahat edecek 3. ve sonraki çocuklar Genç (-28) fiyatlarıyla biletlenirler.

BU FİYATLARA EK OLARAK ÖDEYECEĞİM BİR ÜCRET VAR MI?

  • İstanbul’dan çıkışın trenle yapılması halinde Bilet Ücretleri sayfasında belirtilen fiyatlara ek olarak Bulgaristan yolunda Halkalı / Sofya arası 10 Euro kuşet ya da 15 Euro yatak rezervasyon ücreti ödenmesi gereklidir.
  • Rezervasyonun gerekli olduğu hatlarda trene binmeden önce rezervasyon yaptırmanız ve ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca rezervasyon gerekmemesine karşın yoğun hatlarda ayakta kalmamak için rezervasyon yaptırmanız halinde de aynı ücreti ödemeniz gerekmektedir.
  • INTERRAIL yalnızca normal yolcu trenlerinin 2. mevkilerinde geçerli olduğu için Intercity, EuroCity, TGV vb. gibi hızlı trenlerin kullanılması halinde ek bir ücret ödemeniz gerekmektedir .